ابوالفضل نظاره

درباره سایت تحلیل برتر

سایت تحلیل برتر به مدیریت ابوالفضل نظاره به شما کمک خواهد کرد تا دانش معامله گری خود را در بازار سهام توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید. یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود از سرمایه گذاری های خود سود کسب نکنید، این است که بر آموزش و شیوه معامله گری خود کار نمی کنید.

ما با ارائۀ محصولات آموزشی مختلف در این حوزه، به شما کمک خواهیم کرد تا به یک معامله گر حرفه‌ای در بورس تبدیل‌ شوید.

ما از قدم اول معامله گری در کنار شما هستیم و به شما می‌آموزیم که چگونه به دنیای پر هیاهوی معامله گری وارد شوید، چگونه سهام برتر را شناسایی کنید و چگونه درآمد خود را افزایش دهید.

 

ما به چند روش به شما کمک می کنیم:

      ارائه محصولات آموزشی در زمینه معامله گری در بورس

     برگزاری دوره های آموزشی در زمینه سرمایه گذاری، معامله گری و تحلیلگری

     مشاوره اختصاصی

مشاوره

مشاوره درزمینۀ معامله گری حرفه ای، خدماتی است که از سوی ما برای معامله گران عزیز در نظر گرفته شده است. ما می‌توانیم با تکیه‌ بر دانش و سال‌ها تجربۀ خود در مشاوره به معامله گران، مسیر روشن و صحیحی را پیش روی شما قرار دهیم تا بتوانیم در کنار هم به اهداف تعیین‌شده دست پیدا کنیم.

فراموش نکنید که ما در تمامی مراحل از قدم صفر معامله گری تا  رسیدن به هدف‌های بزرگی که تعیین کرده‌اید در کنار شما هستیم و به شما کمک می‌کنیم با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوید.

ارتباط با ما

قطعاً ارتباط شما کاربران عزیز با مجموعۀ تحلیل برتر و ارائۀ پیشنهادات و انتقادات موردنظرتان تأثیر بسیار زیادی بر بهبود عملکرد و ارائۀ خدمات بهتر و باکیفیت‌تر از سوی ما خواهد داشت. از شما خواهشمندیم پیشنهادات، انتقادات و ایده‌های خود را از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید. قطعاً نظرات شما موردبررسی قرارگرفته و اعمال خواهد شد. برای ورود به صفحه تماس با ما، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید. علاوه بر این می‌توانید از طریق منوی بالا وارد بخش تماس با ما شوید.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

 

 

ایمیلtahlile.bartar@yahoo.com

 

مدیر و مالک سایت تحلیل برتر: ابوالفضل نظاره

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به ابوالفضل نظاره می‌باشد. این سایت در زمینه آموزش بورس و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. اشتراک گذاری مطالب این سایت فقط با ذکر و لینک منبع امکان پذیر می باشد.

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این آموزش ارزشمند را دریافت کنید

یک کتاب الکترونیک همراه 26 فیلتر سودساز سهام
دانلود
نگران نباشید، ایمیل‌های مزاحم نمی‌فرستیم
close-link